A Ulusal Ekibimiz, Samsun’da Galler’i 2-0 yendi. Ay yıldızlıların ikinci golünü atan Arda Güler müsabaka ile ilgili konuştu.
TRT Spor’a konuşan ve çok memnun olduğunu söyleyen genç oyuncu attığı mükemmel golle ilgili “Milli Kadro’da birinci golümü attığım için çok memnunum. O an top sol ayağımda durdu. Biraz gördüm kaleciyi, vurdum, Allah’a şükür gol oldu.” ifadelerini kullandı.
Arda, geleceği ile ilgili sorulan soruya ise “Öncelikle her şeyin, herkes için iyi olmasını istiyorum. Şu anda galibiyetten ve golümden öbür bir şey düşünmüyorum” şeklinde yanıt verdi.