Spor Toto Muhteşem Lig’de dönemi şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray’da sözleşmesi biten başarılı kaleci Okan Kocuk, kadrodan ayrıldığını açıkladı
Toplumsal medya hesabından bir veda bildirisi paylaşan 27 yaşındaki eldiven, “Galatasaray forması giymek, büyük Galatasaray taraftarının önünde oynamak, bu büyük kulüple şampiyonluk yaşamak çok özeldi ve daima çok özel kalacak. Konutumuzda, deplasmanda, her kuralda, her anda, sonuç ne olursa olsun bizi var gücüyle destekleyen büyük Galatasaray taraftarına hissettirdikleri her şey için teşekkür ederim. Tüm başkanlarıma, çalıştığım tüm teknik direktörlerime ve teknik gruplara gelişimime sağladıkları katkılar için minnettarım. Kocaman bir ailenin kesimi olduğum için ve birbirinden pahalı atletlerle çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Anlı ulu Galatasaray formasını birlikte terlettiğim tüm kardeşlerime her şey için teşekkür ediyorum. Ayrılıklar da sevdaya dahil. Sarı kırmızılı forma altında geçirdiğim bu hoş vakitlere şimdilik bir nokta koyuyorum. Seyahatimde yeni bir başlangıç yapma vakti. Haklarınızı helal edin, hoşça kalın” tabirlerini kullandı.
Galatasaray’dan Okan Kocuk’a teşekkür mesajı!
Galatasaray, mukavelesi sona eren kaleci Okan Kocuk’a teşekkür bildirisi yayınladı.
Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, “Galatasaray’ın, 2019-2020 dönemi başında Bursaspor’dan transfer ettiği Okan Kocuk, sarı-kırmızılılarla 29 resmi maça çıktı. Galatasaray çatısı altında yaşadığımız tüm başarılardaki katkın ve emeğin için teşekkür ediyoruz Okan. Bundan sonraki geleceğinde ve mesleğinde muvaffakiyetler diliyoruz!” ifadeleri kullanıldı.
Samsunspor, resmen duyurdu!
Samsunspor, Galatasaray’dan ayrılan Okan Kocuk’u takımına kattı.